KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13603053
nr 1360 3053
Tatiana Kotliarova
(f. 1959)
Akvarell, Tatiana Kotliarova (f. 1959), Stockholmsmotiv, motiv från Slussen. Signerad. Bladets mått: 28x33 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:48:27
16/11 20:30:26